SigmaProxy: 185.185.83.118 does not exist. If you are the owner please check your config.json if you believe this is a mistake O společnosti - ČES

KOMPLEXNÍ SLUŽBY V ENERGETICE

COMPLEX SERVICES OF POWER SUPPLY

Zavolejte nám

+420 596 242 121

Napište nám

ces@cessro.cz

Česká elektrárenská společnost, s.r.o., Kalusova 969/14
709 00 Ostrava, Česká Republika

O společnosti Česká elektrárenská společnost, s.r.o.

Firma Česká elektrárenská společnost, s.r.o. která byla založena 8. prosince 1993 se opírá o znalosti a zkušenosti pracovníků, kteří úspěšně dlouhodobě pracovali v podnicích zabývajících se projektováním a realizací energetických zřízení a průmyslových staveb.

 

Hlavním cílem práce společnosti je poskytování odborných služeb jak v expertních, inženýrských a investorských činnostech, tak formou staveb na klíč se zajištěním pružné reakce na požadavky zákazníka.

 

Naším standardním zákazníkem jsou průmyslové podniky, elektrárny, teplárny, průmyslové a městské energetiky. Nabízíme zejména kombinovanou výrobu elektřiny a tepla, moderní technologie spalování fosilních paliv a modernizaci stávajících technologií.

 

V rámci těchto aktivit provádíme komplexní technologické dodávky včetně řídicích systémů, elektro, měření, regulace a monitoringu. Zajišťujeme i servis a diagnostiku.

 


 

Česká elektrárenská společnost, s.r.o.